Půjčka bez příjmů

Půjčky bez příjmu jsou často jedinou šancí, kde získat peníze, pokud člověk nemá stálý příjem. Tyto půjčky jsou vhodné jak pro nezaměstnané, důchodce, ženy na mateřské dovolené, tak i pro podnikatele, kteří nevykazují všechny své příjmy nebo si optimalizují daňové přiznání. Takový dokument je pak pro banku nevěrohodně, nepředstavuje stálý příjem a banka pak peníze obvykle neposkytne. Nebankovní sektor však na tuto situaci má řešení - půjčky bez příjmu.

Vyřízení půjčky bez příjmu
Půjčka bez příjmu, tedy přesněji půjčka bez potvrzení příjmu , a její vybavení jsou zcela triviální záležitosti. Stačí předložit dva doklady totožnosti . U větších částek je pak vyžadována určitá forma ručení a zabezpečení, že dárcovské instituce podstupuje relativně vysoké riziko, pokud klient nepodpořil své příjmy. U nižších částek však skutečně postačí pouze dva doklady totožnosti a půjčka bez příjmu je vybavena.

Výhody půjčky bez příjmu
První výhodou, která vyplývá již z názvu samotné půjčky, je nedokládání příjmu žadatele. Ten tak instituci nemusí poskytovat ani výpis z bankovního účtu, ani potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu. Tato položka se zkrátka při vyřizování půjčky nezohledňuje. Díky tomu je také půjčka bez příjmu velmi rychlá . Administrativně jednoduché vybavení je spojeno pouze s doklady totožnosti, proto žadatel nemusí složitě shánět další informace a dokumentaci.