Půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů jsou nabídkou osob, které mají k dispozici nemalé prostředky a chtějí je právě prostřednictvím úvěrového trhu zhodnotit. Jde obvykle o bývalé podnikatele, kteří nabízejí peníze fyzickým osobám. Jde o flexibilní nabídky, protože soukromý investor přesně zná požadavky potenciálních dlužníků a dokáže jim nabídnout půjčky přesně na míru.

Fungování půjčky od soukromých investorů
Soukromý investor může být jak společnost, tak fyzická osoba. Podle toho pak vstupuje do vztahu s dlužníkem , který je prakticky vždy osobou fyzickou. Jde o právní vztah podpořen dohodou o půjčce nebo úvěru v závislosti na podmínkách. Půjčka od soukromých investorů nemá žádné striktní požadavky ani parametry a celé vyjednávání je vždy věcí dohody. Někteří velcí soukromí investoři mají již některé parametry, jako je úrok, doba splácení a maximální velikost půjčky, předpřipravené a záleží pak jen na žadateli, zda jejich nabídku přijme nebo ne.

Výhody půjčky od soukromých investorů
Půjčka od soukromých investorů je velmi rychlá a administrativní nenáročná. Pružně se přizpůsobuje požadavkům klienta a lze je i během trvání měnit podle aktuálních potřeb a benevolence soukromého investora.